• Kayıt
Merhaba sayın ziyaretçimiz; sayfamıza hoşgeldiniz. Sayfamıza üyelik gerekmeksizin soruları görüntüleyebilirsiniz ve yine soru sormak, cevap yazmak, yorum yapmak ve oylamaya katılmak için ise hızlı ve çok kolay ve ücretsiz bir şekilde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizi de paylaşım kervanımızda aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

En popüler etiketler

8,391 soru

122 cevap

4 yorum

2,849,569 kullanıcı

Hoş geldiniz, Netyuvam S&C sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Site ve Site Kullanımı Hakkında

Yeni Sayfa 1

SoruCevap.NetYuvam.com; sizlere, sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz, sadece bilgilendirme veya eğlence amaçlıdır. Kategorilere göre bilgi içerikli soru ve cevaplara yer verildiği gibi, eğlence temeline dayalı içerikte mevcuttur. 

Sitemizde belirlenmiş Ana Kategoriler ve bu kategorilerin Alt Kategorileri bulunmaktadır. Sizler, eğer sorularınıza uygun kategori bulamadığınız taktirde içeriğe kategorisiz soru eklemesi yapabilirsiniz. Aynı zamanda kendi eklediğiniz yada diğer kullanıcılar tarafından eklenmiş sorulara cevap/yorum yazabilirsiniz. 

Sitemize üyelik son derece kolay olup aktivasyon gerekmemektedir. Facebook üyeliğiniz ile sitemizde soru/cevap/yorum aktivitelerine katılabilirsiniz. Site üzerindeki aktivitenize göre puan sistemi ve sıralama mevcuttur. ÜYELER » 

Sitemiz, herkese açık şekilde hizmet vermekte olup eklenen içerikten sitemiz değil, kullanıcıların kendileri sorumludurlar. Bu amaçla gerektiğinde ilgili birimlere verilmek üzere IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. 

Sitemizde yer alan her türlü soru, içerik ve cevap niteliği taşıyan bilgi; herhangi bir maddi menfaat düşünmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla yayındadır. Sitemizde yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik verilmemektedir. Bu nedenle, verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak doğru/ yanlış yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz.

SoruCevap.NetYuvam.com Site Yönetimi olarak soruları cevaplayacak üyelerimizden ricamız ve tavsiyemiz; cevaplarında eğer telif hakkı kendilerine ait olmayan başka bir bilgi kaynağından bir alıntı söz konusu ise alıntı yapmış oldukları kaynak hakkında (Örneğin; Bir kitap ise, kitabın adı, Yazar adı, Basım yeri, Basım yılı, Sayfa Numarası gibi bilgilere yer vermeleri, Bir makale ise, Derginin adı, Makalenin adı, Makale Yazarının adı, Derginin Basım yeri, Derginin Sayısı, Derginin Basım yılı ve ayı, Dergideki makalenin alıntı yapılan Sayfa Numarası gibi bilgilere yer vermeye özen göstermeleri; eğer bir Internet sayfası ise, bilginin yer aldığı Internet adresinin adres çubuğunda görünen adresi ile bu adrese erişim tarihi) bilgilerinin mutlaka belirtilmesine özen gösterilmesidir. Bu durumda gerek ziyaretçilerimizin ve diğer üyelerimizin ve gerekse soruyu soran üyemizin de verilen cevabın doğruluğu konusunda daha emin olması sağlanmış ve hatta çalışmalarında sitemizde yer alacak verileri kaynak olarak kullanma imkanları doğmuş olacaktır.

NOT: Sitede yer alan soru ve cevapların yasalara uygunluk taşımadığı veya herhangi bir şekilde zarar verici olduğu düşünülen durumlarda her zaman resmi kişilikler ve tüzel yetkili kişiler bizimle sitemizin iletişim sayfasında yer alan bilgileri kullanarak iletişime geçebilirler ve görüşlerinin doğruluğunu kanıtlayıcı resmi bilgi ve belgelerin tarafımıza sunumu yolu ile ilgili aykırı verinin siteden kaldırılmasını kolaylıkla sağlayabilirler. Bu konuda başvurunuza verilecek yanıtlarımız iş yoğunluğu nedeniyle kısa bir süre gecikmeye uğrayabilir. Bu tür bir gecikme yaşanacak olur ise; vereceğimiz rahatsızlık nedeniyle şimdiden sizlerden SoruCevap.NetYuvam.com Sitesi olarak özürlerimizi bildiririz. Bu yönde başvurularınız tarafımızca değerlendirilip sonuçlandırıldığında mutlaka sizlere sonuç hakkında e-posta yolu ile geri bildirim yapılacaktır.

 

SoruCevap.NetYuvam.com Site Yönetimi

 

...